Basha e Berisha bëhen ‘kokë më kokë’, me shami në duar fshijnë lotët e shkaktuar nga gazi

Kliko per me shume info

Vazhdon proteste e opozites e cila po shoqerohet me incidente te renda.

Ne pergjigje te ketyre incidenteve, policia ka reaguar duke hedhur gaz lotsjelles ne drejtim te protestuesve.

Kliko per me shume info

Si pasojë e gazit të hedhur disa herë në protestë, probleme me frymëmarrjen kanë ndjerë dhe Sali Berisha dhe Lulzim Basha.

loading...