Bilanci i parë, lëndohet një person nga turma (VIDEO)

Kliko per me shume info

Dy policë dhe tre protestues kanë mbetur të lënduar pas përplasjes përpara ndërtesës së Kryeministrisë.

Ky është bilanci paraprak i protestës që fillimisht pati momente tensione.

Kliko per me shume info

Nga ana tjetër, ora 20:30 minuta shënon momentin e fundit të afatit të lënë nga komisariati numër 1 i kryeqytetit.

Turma ka dhunuar edhe një person, pasi e ka quajtur provokator dhe të infiltruar nga policia.

loading...