Braçe ia kthen qytetares: S’kemi drejtësi, ndaj jemi në këtë gjendje!

Kliko per me shume info

Zëvendës kryeministri Erion Braçe, në postimin e tij të radhës, ku flet për të gjithë abuzuesit që shkelin ligjin se do të përfundojnë në burg, ka tërhequr një mori komentesh.

Qytetarët mjaft të zhgënjyer i kërkojnë llogari se çfarë është bërë deri më tani, ku kriminelët bëjnë ligjin, e ndërsa drejtësia duket se është e pafuqishme.

Kliko per me shume info

Në statusin e ndarë me ndjekësit në Instagram, Braçe shkruan se ligji është mbi të gjithë, dhe i barabartë për secilin.

loading...