Pak orë para protestës nuk përmbahet Elbasani, parrulla me mbishkrimin “Rama ik”

Kliko per me shume info

Ndërkohë, që pasditen e sotme pritet të mbahet protesta e paralajmëruar e opozitës, e katërta në rang kombëtar Elbasani është zgjuar i mbuluar me parrullat “Rama Ik” dhe “Rama zhduku tradhëtar”. Parullat e shkruara me bojë grafiti janë shkruar kudo, në mure, ndertesa, kontinjere etj.

Ndërkohë kujtojmë se protesta e sotme e opozitës pritet të mbahet rreth orës 18:00 tek “Bulevardi Dëshmorët e Kombit”, ndërsa masat nga shërbimet e rendit janë marrë që mbrëmjen e djeshme ku godina e Kuvendit është e rrethuar me tela me gjëmba.

Kliko per me shume info
loading...