Pamje të frikshme/ Shihni Kuvendin në flakë (VIDEO)

Kliko per me shume info

Menjëherë është ndezur situata përpara Kuvendit. Protestuesit kanë hedhur shashka dhe molotov.

Policia ka reaguar menjëherë duke hedhur gaz lotsjellës.

Kliko per me shume info
loading...