Pasi e bëri drejtor, Rama e propozon si kryebashkiak aktorin e humorit

Kliko per me shume info

Erion Isai ka mbështetur publikisht Rilindjen në përballjet e Ramës dhe Veliajt.

Fillimisht ai u shpërblye duke u bërë drejtor Qendrës Kombëtare të Kulturës për Femijë.

Kliko per me shume info

Rama vijon ta vlerësojë kontributin e aktorit për partinë e tij dhe kështu ka vendosur që ta kandidojë për kryetar në Bashkinë e Kolonjës, andej ku edhe ka origjinën Isai.

Ajo është një zonë e majtë dhe gjasat janë që nesër nga një aktor-drejtor të kemi edhe një aktor-kryebashkiak.

loading...