Protesta e opozitës, Lleshaj: 13 policë janë lënduar

Kliko per me shume info

Dhjetera police kane mbetur te lenduar nga protesta e sotme ne Tirane. Ministri Lleshaj në twitter:

13 policë janë lënduar nga dhuna ekstreme e organizuar dhe drejtuar në mënyrë politike.

Kliko per me shume info


Përsëris thirrjen ndaj qytetarëve që të distancohen nga grupi që sulmon Policinë dhe institucionet!

loading...