Basha: Kështu nuk mund të vazhdohet, Rama jashtë realitetit

Kliko per me shume info

Pas dhunës së djeshme policore mbi protestuesit, dhunimi dhe arrestimi i paligjshëm i sekretarit organizativ  të PD-së Sait Dollapi dhe  protesta e nesërme kombëtare e opozitës kanë nxjerrë në një konferencë për shtyp liderin e opozitës Lulzim Basha.

Gjatë fjalës së tij Basha u shpreh se, kryeministri Edi Rama është shumë i shkëputur nga realiteti që sheh gjithçka si film nga vila e tij.

Kliko per me shume info


“Kështu nuk mund të vazhdohet”, u shpreh Basha.

loading...