Kryemadhi thirrje për protestën e nesërme: Të gjithë bashkë! Asnjë hap pas

Kliko per me shume info

Pas protestës së djeshme kombëtare dhe asaj të sotme para Drejtorisë së Policisë së Tiranës, opozita zhvillon nesër protestën e saj të rradhës.

Lidhur me këtë, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë një thirrje në rrjetet sociale, ku ftn qytetarët ti bashkohen aksionit opozitar.

Kliko per me shume info


“13 maj ora 18.30  Të gjithë bashkë! Asnjë hap pas!”, shkruan Kryemadhi.

loading...