Protesta, Sahit Dollapi në spital, policia rrethon zonën

Kliko per me shume info

Policia duket se ka dëgjuar apelin e Presidentit Meta dhe kanë dërguar në spital, Sekretarin Organizativ të Partisë Demokratike, Sahit Dollapi.

Nën masa të forta sigurie, Sahit Dollapi është dërguar në Spitalin e Traumës.

Kliko per me shume info

Por për shkak të reagimit tepër të ashpër të protestuesve, të cilët për minuta të tëra rrethuan Drejtorinë e Policisë Tiranë, i gjithë Spitali i Traumës është rrethuar nga forca të shumta policore.

loading...