Deputeti: Në zyrat e Kuvendit këmbët mbahen mbi tavolinë, Ruçi nëse je burrë…

Kliko per me shume info

Deputeti Kujtim Gjuzi, nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij në Facebok ka kërkuar që Gramoz Ruçi të marrë përgjegjëst e tij lidhur me detyrën si Kryetar Kuvendi.

Sipas Gjuzin në këto ambjente zyrtarët rrinë me këmbët sipër tavolinës çka nuk është fare etike qoftë për ambjenti por dhe për formimin e tyre.

Kliko per me shume info

Dhe pse Gjuzi nuk ka përmenur asnjë emër, ai i ka bërë thirrje Ruçit të mos hesht nëse është burrë siç ai pretendon.

loading...