Ku gjendet? Kryemadhi nuk është sot me Bashën në protestë

Kliko per me shume info

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi nuk do të jetë në protestën e sotme të thirrur nga opozita.  Mësohet se Kryemadhi ndodhet në një vizitë punë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në një deklaratë, kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili në një konferencë për mediat u shpreh se të gjithë qytetarët janë nën shesh nën moton “Rama ik”.

Kliko per me shume info

Vasili i bëri thirrje policisë të heqë dorë nga provokimet dhe të mbyllë gojën, pasi prova e shqiptarëve është fituar.

loading...