Makina merr flakë natën në Cërrik, policia nis hetimet

Kliko per me shume info

Një makinë ka marrë flakë gjatë natës në lagjen nr 1 në Cërrik. Mjeti në pronësi të shtetasit I.K., ishte i parkuar në rrugë pranë banesës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkakut të rënies së zjarrit në automjet.

Kliko per me shume info

Njoftimi, Cërrik / Informacion paraprak

Gjatë natës në lagjen nr 1, Cërrik, ka rënë zjarr në mjetin në pronësi të shtetasit I.K., i cili ishte i parkuar në rrugë pranë banesës.

Si pasojë mjeti është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkakut të rënies së zjarrit në automjet.

loading...