Nuk i ndahet tersi, Bashës i prishet mikrofoni në fjalimin e rëndësishëm

Kliko per me shume info

Gjatë fjalimi  permbyllës me simpatizantët e tij Bashës i ndodhi një incident i pakëndshëm, atij iu prish mikrofoni.

Ai është shprehur “Juve nuk ka ccfarë iu bën shiu, po mikrofonin e prishi”.

Kliko per me shume info

Basha falenderoi të gjithë protestuesit për pjesmarrjen dhe deklaroi që protestat do të vazhdojnë

loading...