Panik në Durrës, makina me dy femra merr flakë në ecje

Kliko per me shume info

Një automjet ka marrë flakë në ecje në lagjen Nr.4 Durrës. Në makinë ishin dy femra ku drejtuese ishte shtetasja Esmeralda Topollaj.

Raportohet se nga ngjarja ka vetëm dëme materiale.

Kliko per me shume info

Durrës/ Informacion Paraprak.

Më datë 13.05.2019, rreth orës 08:15, në lagjen Nr.4 Durrës , ka marrë flakë në ecje dhe është djegur automjeti që drejtohej nga shtetasja E.T., 27 vjeçe, banuese në lagjen Nr. 13 Durrës.

Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes.

loading...