Arrestohet 25-vjeçari shqiptar në Greqi, sillte mall nga Amerika Latine

Kliko per me shume info

Një 25-vjeçar shqiptar dhe një 45-vjeçar grek janë vënë në pranga në Athinë pasi janë kapur me 1 kilogramë e 108 gramë kokainë.

Policia e gjeti drogën në automjetin në të cilin ndodheshin shtetasi grek dhe ai shqiptar.

Kliko per me shume info


Sipas mediave greke, droga vinte nga Amerikane Latine dhe kishte të stampuar gërmat T dhe R dhe një zemër, të cilat identifikojnë kartelin e drogës.

loading...