Lajmi i fundit

Rikthehet dimri! Reshje të dendura bore po bien në Kosovë

Nderkohe qe presim te vije vera, dimri eshte rikthyer fuqishem.

Moti këtë javë është përkeqësuar dukshëm dhe reshjet e borës janë rikthyer në muajin maj.

Të reshurat e shiut kanë pushtuar vendin që nga mëngjesi, por në Rugovë të Pejës ka pasur edhe reshje të borës.

Mot i ngjashëm është në gjithë Ballkanit. Edhe në Bosnjë sot kishte të reshura të borës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Back to top button
Close