Vjedhje armatosur në një bankë në Vushtrri

Kliko per me shume info

Dy punonjëse të një banke në Vushtrri kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy të dyshuar të panjohur të maskuar dhe nën kërcënim të armës nga arka u kanë grabitur një shumë parash.

Ata janë larguar në drejtim të panjohur.

Kliko per me shume info

Nuk raportohet për të lënduar gjate kësaj grabitjeje.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, njofton Policia e Kosovës.

loading...