E FUNDIT/ 30-vjeçari në Patos lëndon veten me thikë, ngujohet në banesë

Kliko per me shume info

Një djalë i ri ka qëlluar veten me thikë në orët e para të mëngjesit të sotëm, duke mbetur i plagosur.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Naftëtari” të Patosit.

Kliko per me shume info

Bazuar në dëshmitë e familjarëve 30-vjeçari N.Xhelaj, pas aktit të rëndë, është mbyllur brenda banesës së tij në katin e gjashtë dhe nuk pranon të dalë.

Të shqetësuar, familjarët dhe policia kanë nisur negociatat për të bindur të riun.

Mësohet se 30-vjeçari ka pësuar dëmtime në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit, teksa dyshohet se gjithçka ka ndodhur në gjendje të rënduar psikologjike

loading...