Rudina Hajdari sulmon nga Kuvendi: E ndjej se Rama dhe Basha kanë bërë marrëveshje për zuzarë

Kliko per me shume info

Rudina Hajdari ka sulmuar nga Kuvendi i Shqipërisë kryeministrin Edi Rama dhe Lulzim Bashën duke i etiketuar si bashkëpunëtorë në një marrëveshje të cilësuar prej saj si “marrëveshje jo për shqiptarë, por për zuzarë”

“Shumë njerëz më thonë mos, se Shqipëria nuk bëhet. Më thonë mos, se je vetëm. Unë e ndjej se Shqiëpria do të bëhet. Unë e ndjej se i detyrohem këtij vendi shumë.

Kliko per me shume info

Ndjej se nuk jam vetëm, jemi shumë. Shumë njerëz më thonë, mos se Shqipëria nuk bëhet mos se je vetëm, mos se këta kanë bërë marrëveshje.

Unë e ndjej se këto kanë bërë marrëveshje, por jo për shqiptarët, por për zuzarët. I detyrohem këtij vendi shumë“, u shpreh Hajdari.

loading...