Ronaldo dedikim prekës për Allegrin, ja çfarë shkruan

Kliko per me shume info

Cristiano Ronaldo i ka dhënë lamtumirën Masimiliano Allegrit.

Portugezi ka bërë një dedikim prekës për teknikun italian që shkarkohet nga detyra për shkak të dështimit në Champions League.

Kliko per me shume info


“Faleminderit mister! Kemi kaluar vetëm një vit së bashku, por ka qenë i jashtëzakonshëm, sepse përveçse je një trajner i madh je dhe një njeri i madh. Ka qenë kënaqësi të punoja me ty!”, ka shkruar Ronaldo në “Instagram”.

loading...