Uncategorized

Ronaldo dedikim prekës për Allegrin, ja çfarë shkruan

Cristiano Ronaldo i ka dhënë lamtumirën Masimiliano Allegrit.

Portugezi ka bërë një dedikim prekës për teknikun italian që shkarkohet nga detyra për shkak të dështimit në Champions League.


“Faleminderit mister! Kemi kaluar vetëm një vit së bashku, por ka qenë i jashtëzakonshëm, sepse përveçse je një trajner i madh je dhe një njeri i madh. Ka qenë kënaqësi të punoja me ty!”, ka shkruar Ronaldo në “Instagram”.

loading...

Artikuj te ngjashem

Back to top button
Close
Close