Arbana na paska ‘gënjyer’ të gjithëve! Zbulon se ku do të shkoj pas përfundimi të programit(FOTO)

Kliko per me shume info

Arbana Osmani ditën e djeshme alarmoi fansat në rrjetin social Instagram, përmes një postimi që na bëri të gjithëve të mendojmë se moderatorja i kishte ditët e fundit në Top Channel.

Moderatorja e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, shkruante se ndihet e lodhur por e lumtur ndërkohë që po kalon ditët e fundit në televizion.

Kliko per me shume info

Për të shmangur të gjitha keqkuptimet Arbana ka sqaruar ditwn e sotme se nuk do tw shkoj askund veçse me pushime, ç’ka paralajmëron vetëm mbylljen e sezonit të programacionit të cilin ajo moderon.

Pra qetësohuni, Arbana do të vijojë të jetë në televizionin ku është rritur profesionalisht dhe fizikisht!

loading...