Spërkatet me benzinë dhe i vë flakën vetes, mbetet pa jëtë 40-vjeçari

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ishull Lezhë pas një 40-vjeçar është spërkatur me vbenzinë dhe më pas i ka vënë flakën vetes.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e djegies personi në fjalë ka ndërruar jetë dhe ndopdhet në morgun e Spitalit Rajonal të Lezhës.

Kliko per me shume info

Nga raportimet paraprake mësohet se viktima njihet si person me problem mendore.

loading...