Humb kontrollin, furgoni bie në lumin Shkumbin

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur ne oret e pasdites në Elbasan.

Një furgon ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumin Shkumbin.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kthesës së Murrashit ndersa nuk raportohet për persona të lënduar.

loading...