Nuk e duronte dot gruan e tij, vendos të kthehet në qeli

Kliko per me shume info

Një 50 vjeçar në Katania ka marrë një vendim të papritur. I dënuar nga gjykata, me masën arrest në shtëpi për grabitje, duket se nuk ka duruar dot më të qëndrojë në një banesë me bashkëshorten e tij.

Pas një grindje në shtëpi, ai ka hequr byzylykun elektronik dhe është paraqitur në burgun e Giarres duke iu shpjeguar rojeve se preferonte më mirë të qëndronte në qeli sesa me të shoqen.

Kliko per me shume info

Megjithatë duket se nuk ka shpëtuar dot nga “makthi” i tij pasi gjykatësi e ktheu sërish në arrest shtëpie nën “kontrollin” e gruas së tij.

loading...