Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Afërdita Dreshaj tregon si është njohur me bashkëshortin e saj

Afërdita Dreshaj prej kohësh jeton në SHBA me bashkëshortin e saj hokeistin çek Jakub Kidl.

Mirëpo e dini se si është njohur bukuroshja shqiptare me partnerin?

Ditën e sotme ajo na e ka shuar kuriozitetin të gjithëve përmes një postimi në Insta Story.

Sebep që këngëtarja të njihej me bashkëshortin e saj ka qenë pikërisht e motra, Jehona Dreshaj.

“Unë e kam takuar atë në ditëlindjen e Jehona Dreshaj, ne kishim dalë për të ngrënë sushi dhe ai ishte atje”, i është përgjigjur Afërdita një prej ndjekësve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet