Loredana publikon foton e rrallë me të atin e ndjerë

Kliko per me shume info

Loredana ka kujtuar sot të atin e ndjerë, i cili humbi jetën pak javë më parë!

Reperja e njohur shqiptare është në zi për humbjen e të atit dhe këto kohët e fundit nuk kanë qenë aspak të lehta për këngëtaren pasi u përfshi edhe në një skandal të madh mashtrimi ku një çift zviceran e akuzonte për mashtrim, kërcënim e zhvatje.

Kliko per me shume info

Në foton e publikuar për herë të parë, Loredana duket shumë e vogël e veshur për një ceremoni fetare të mbajtur me familjen.

Ndërkohë i ati e ka përqafuar teksa pozojnë për kamerën. Ajo nuk ka shkruar asnjë fjalë për këtë kujtim, përveç një emoji zemre.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here