Noizy reagon fort: Olti Curri i dështuar, s`di c`janë kontratat…

Kliko per me shume info

Noizy ka sulmuar ashpër Olti Currin pas një postimi të këtij të fundit.

Dje Olti Curri publikoi një foto të reperit i cili kishte dalë me kryebashkiakun duke pozuar me një nga bluzat e koleksionit të tij Illyrian Bloodline.

Kliko per me shume info

“Me këtë kartën e studentit e kap me ulje bluzën Nike të Noizy-t apo jo?”, shkruante Olti duke ironizuar kartën e studentit që doli vetëm pak javë më parë në dispozicion.

Por reperit nuk i ka pëlqyer kjo deklaratë dhe në një postim në Instagram e ka quajtur Oltin njeri të dështuar dhe gay.

Noizy shprehet se për një vit firma e tij ka bërë shumë më shumë para sesa fiton Olti nga postimet në Instagram.

Për më tepër shihni reagimin e tij më poshtë:

“Olti Curri 😙 rob I dështum nga jeta 😉 s’po të them gay, se gay është Elton John, pastaj është zgjedhja jote jo e imja, gjithsesi për studentët është me ulje firma @illyrianbloodline që për 1 vit ka bërë më shumë seç do bësh ti gjithë jetën me fotot që poston nëpër Instagram me marr 50€ 😃 peace and love bro 😚 të fala gjitha portaleve tani. Ps: nuk isha aty me reklamu firmën time, isha për të firmosur një kontratë, por ti s’di çfarë janë kontratat, se je blogger”!

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here