Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Reagimi, Basha deklaratë për ndalimin e drejtuesve të PD në Librazhd

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të mbajë në orën 10.30 një deklaratë urgjente për median pas arrestimit të drejtuesve të PD në qarkun e Elbasanit.

Duket se dhuna e policisë dhe terrori i përseritur ndaj përfaqësuesve te opozitës nga strukturat e shtetit do të jetë objekt i daljes së kreut të Opozitës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.