Kujton ish-partnerin, këngëtarja shpërthen në lot

Kliko per me shume info

Mbrëmjen e djeshme Ariana Grande nisi turneun e saj ‘Sweetener’ dhe mbrëmjen e djeshme ndalesa ishte në qytetin e Pittersburg.

Ky koncert ishte shumë i veçantë për të, pasi në këtë vend ka lindur dhe është rritur ish-partneri i saj Mac Miller, i cili humbi jetën e tij për shkak të një overdoze. Kanë kaluar 9 muaj dhe duket se Ariana ende nuk ka mundur ta harrojë Mac. Përpara fillimit të koncertit, në sfond dëgjoheshin këngët nga albumi i fundit i këngëtarit dhe ky detaj nuk mund të mos vihej re nga fansat e Ariana-s.

Kliko per me shume info

Gjatë koncertit, kur po këndonte këngën “Thank U, Next” dhe “Raindrops”, Ariana ka shpërthyer në lot.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here