Aktualitet

Merr flakë autobusi i një kompanie shqiptare në Athinë

Një autobus i një kompanie shqiptare është djegur në Platia Karaiskaki të Athinës.

Bëhet me dije se autobusi i djegur është i përket një kompanie shqiptare që bën udhëtime në Shqipëri, Turqi dhe Bullgari.


Nuk dihet ende shkaku i vërtetë se përse ka marrë flakë autobusi.

Pas një ore, tre automjete me 6 zjarrfikës arritën që të shuanin flakët. Pronari i autobusit, në një prononcim për median greke ANT1 tha se ishte i habitur, pasi kurrë nuk kishte marrë kërcënime më herët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close