Aksident te ‘Ali Demi’/ Makina përplas me motorin

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në Tiranë.

Një automjet ka përplasur një motorr, në lagjen ‘Ali Demi’.

Kliko per me shume info


Për pasojë sipas policisë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorrit, i cili është dërguar menjëherë për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës.

Nuk bëhet ende i ditur emri i personit të aksidentuar, ndërkohë që policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here