Aktualitet

Debat mes dy personave në Lushnje, ka të shtëna

Në rrugën “Dëshmorët e Lushnjes”, në lagjen “Çlirim”, gjatë një konflikti për motive të dobëta, një shtetas ka qëlluar në ajër me armë zjarri pistoletë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje ku si rezultat i reagimit të shpejtë është bërë i mundur identifikimi i personave të përfshirë në konflikt të cilët janë shoqëruar në Komisariatin e Lushnjes për veprime të mëtejshme.

Për arsye hetimore nuk bëjmë me dije të dhëna të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close