Lajmi i fundit

Fatos Nano përshëndet protestuesit e Unazës së Re

Ish kreu i PS ka kaluar në këtë zone nderokohe qe mbahej protesta.

Momenti i veçantë teksa bashkëshortja e tij nget makinën

Qyetaret i kane liruar rrugen nanos i cili me pas i ka.pershendetur dhe eshte larguar

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close