Fatos Nano përshëndet protestuesit e Unazës së Re

Kliko per me shume info

Ish kreu i PS ka kaluar në këtë zone nderokohe qe mbahej protesta.

Momenti i veçantë teksa bashkëshortja e tij nget makinën

Kliko per me shume info

Qyetaret i kane liruar rrugen nanos i cili me pas i ka.pershendetur dhe eshte larguar

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here