Detajet e reja/ U tha se u shua një familje, Xhulja Bibaj në gjendje kritike

Kliko per me shume info

Mëngjesin e sotmë është raportuar nga Policia e Shtetit se në aksin rrugor Tiranë-Elbasan një familje ka gjetur vdekjen nga një aksident automobilistik.

Por mesa duket nga një tjetër informacion i ardhur bëhet me dije se njëra nga vajzat e familjes Bibaj , Xhulja Bibaj ka pësuar vdekje klinike, duke bërë kështu që të jetë në gjendje kritike për jetën, por jo e vdekur.

Kliko per me shume info

Ndërkohë drejuesi i mjetit i identifikuar si  Arlint Alia, 32-vjeç nga Puka, është gjithashtu në gjendje të rëndë.

Mësohet se Xhulja Biba dhe Arlint Alia janë të fejuar.

Ndërkaq të vdekur kanë mbetur Bardhok Bibaj 62ivjeç, Valentina Bibaj 54-vjeçe dhe Florida Bibaj e bija e çiftit 22-vjeçe.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here