E FUNDIT/ Zbardhet ngjarja, e vërteta e shuarjes së familjes në Tiranë

Kliko per me shume info

POLICIA E SHTETIT: Dua t’u sqaroj në lidhje me aksidentin e ndodhur në orët në para të mëngjesit të sotëm. Për shkak të konfuzionit të krijuar nga vetë natyra e aksidentit dhe pasojat që solli, edhe informacioni ka qenë jo i saktë.

Ne njoftimin paraprak është raportuar se kanë ndërruar jetë katër persona, por njëra prej vajzave ndodhur në gjendje kritike për jetën, pasi kur është raportuar se ndërroi jetë kishte kaluar në vdekje klinike.

Kliko per me shume info

Drejtues mjeti Arlintin Alia, 32 vjeç nga Puka, në gjendje të rëndë për jetën Bardhok Bibaj. 62 vjeç.

Mirditë, ka ndërruar jetë Valentina Bibaj 54 vjeçe Mirditë, ka ndërruar jetë Florida Bibaj e bija 22 vjece, ka ndërruar jetë Xh. Bibaj e bija, 26 vjeçe, është në gjendje kritike për jetën.

U njoftua nga spitali se ndërroi jetë, por ka kaluar në vdekje klinike dhe tashmë ndodhet në gjendje kritike për jetën në Spitalin Ushtarak.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here