Fushata në Pogradec, opozita i bllokon rrugën Ramës

Kliko per me shume info

Mbështetësit e PD dhe LSI vijojnë me bllokimin e rrugëve dhe organizmin e protestave kudo që kryeministri Edi Rama shkon.

Perkrahesit e partive opozitare janë mbledhur në Grabovicë,në aksin Korçë-Pogradec.

Kliko per me shume info

Të pranishëm janë edhe ish-deputetët Klevis Balliu dhe Ervin Salianji.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here