Lajmi i fundit

I mori jetën gruas në parkimin e makinave, kapet shqiptari në Gjermani

Një shqiptar 55 vjeç nga Kosova ka vrarë gruan e tij 52 vjeçe duke e goditur me thikë në një park të qytezës. Ngjarja ka ndodhur në qytezën Kunzell në Gjermani.imin

Siç raporton media lokal Hessenschau, gruaja e plagosur u dërgua menjëherë në spital, por nga plagët e marra nuk ka mundur t’i mbijetojë operimit.

Sipas policisë, 52-vjeçarja u qëlluar me thikë në parkingun e makinave të premten pasdite.

Ndërkaq, pas aktit makabër kosovari u gjet në makinën e tij pranë gruas së plagosur rëndë.

Ai u arrestua pa rezistencë, tha policia e Osthessen në një deklaratë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close