Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Rama ironi me Metën: Do shpërndajë parlamentin me filxhanin e Monikës

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar kundërshtarët e tij politik dhe presidentin Meta me anë të një postimi në profilin e tij në rrjetin social Instagram.

Rama postoi një meme ashtu siç ka bërë disa herë ku paraqiten kundërshtarët politik , Sali Berisha, Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha duke pirë kafe.

Rama në mbikshkrim ironizon duke thënë: “Filxhoni Brryli Broadëay filxhoni po Liri ku o?…Aaaa do jetë në filxhon t’u shpernda parlamentin”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.