E FUNDIT/ Përplasje makinash në ‘Rrugën e Kombit’, 1 pa jetë 2 në spital

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Tuneli Kalimashit –Kukës.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se si pasojë e aksidentit një person ka vdekur ndërkohë që dy ta tjerë janë të plagosur rëndë.

Kliko per me shume info

Makina tip ‘Opel’ pretendohet të ketë humbur drejtimin dhe të ketë dalë nga rruga duke shkaktuar një bilanca me 1 viktim dhe 2 të plagosur rëndë, deri tani.

Ndërkohë që të plagosurit janë nisur me urgjencë drejtë Spitalit të Trumës në Tiranë, grupi hetimor është duke punuar për zbardhjen e plotë ytë shkaqeve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here