Enca jep lajmin e bukur dhe thumbon rivalët!

Kliko per me shume info

Enca Haxhia ka vetëm pak kohë që ka publikuar projektin “Hajde” në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, dhe që tani ka thyer rekordin.

Këngëtarja ka arritur 8 milionë klikime dhe këtë gëzim e ndau me ndjekësit sot:

Kliko per me shume info

“HAJDEEEEE 💃🏼 8.000.000 🥳🎉🎊 (nga ato realet 😇) “, ka shkruar Enca, duke “thumbuar” kolegët.

Blerja e klikimeve është një fenomen mjaft i përhapur kudo në mesin e artistëve shqiptarë.

Nuk e dimë se me kë e ka Enca, por ajo i ka prishur prej kohësh marrëdhëniet me kolegët e OTR.

Kujtojmë se në shkurt të 2017-ës, Noizy përzuri Encën nga grupi “OTR”, pasi këngëtarja nuk e falenderoi në një prej intervistave të saj.

Ta ketë me Noizy-n këtë postim?

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here