Gjithçka zyrtare konfirmohet largimi i lojtarit nga Barcelona

Kliko per me shume info

Ndeshja e fundit që luajti me Barcelonën ishte në humbjen ndaj skuadrës   së Valencias në maji të këtij viti në “Coppa del Rey”.

Koeçidencë interesante pasi skuadra që ai tashmë është transferuar, është Valencia, Jasper Cillesen ka kaluar testet mjekësore tek skuadra e tij e re pak orë më parë dhe ky transferim ka kushtuar 30-milion euro.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here