Sport

Gjithçka zyrtare konfirmohet largimi i lojtarit nga Barcelona

Ndeshja e fundit që luajti me Barcelonën ishte në humbjen ndaj skuadrës   së Valencias në maji të këtij viti në “Coppa del Rey”.

Koeçidencë interesante pasi skuadra që ai tashmë është transferuar, është Valencia, Jasper Cillesen ka kaluar testet mjekësore tek skuadra e tij e re pak orë më parë dhe ky transferim ka kushtuar 30-milion euro.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close