Lajmi i fundit

E FUNDIT/ Nisi procedimin penal, reagon kryebashkiaku Kapllanaj

Ka reaguar kryetari i Bashkisë së Mallakastrës, Agron Kapllanaj ku sipas policisë sot ka nisur procedimi penal.

Unë nuk ka bërë edeklarata për përplasje por për mbrojtyjen e ligjit. Unë jam në mbrojtet të ligjit dhe institucioneve të Bashkisë .

Deri ditën që Presidenti të jam një tjetër lajmërim unë do të marrë endimet. Ne nuk kemi më zgjedhje në momentin kur Presidenti të nxjerr një tjetër dekret.

Unë nuk kam bërë thirrje për dhnë por kam thënë që do të ketë përplasje institucionale.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close