Meta publikon videon flagrante: Shihni si u zhvilluan votimet dje (VIDEO)

Kliko per me shume info

Urime të gjithë qytetarëve që dje iu larguan konfrontimit dhe dhunës duke respektuar në mënyrë qytetare njëri-tjetrin, pavarësisht nga qëndrimi ndaj votimeve socialiste të thirrura nga kryeministri Rama.Shqipëria shpëtoi nga kurthi i përplasjes civile, ndaj i falënderoj nga zemra të gjithë shqiptarët që nuk ranë viktimë e retorikës konfrontuese të liderëve të papërgjegjshëm, që përmes nxitjes së dhunës duan të fshehin skandalet dhe llogaridhënien e tyre.Përsa i takon tejkalimeve të planit në votimet socialiste, asnjë surprizë nuk kisha.Tani me duhet të “shpik” një dekoratë të re, që besoj me ndihmën e Kuvendit socialist do miratohet, atë të “Heroit të votave socialiste”. Për të shijuar rikthimin e kohës së votimeve kolektive, ju ftoj të ndiqni edhe këtë video

Gepostet von Ilir Meta am Montag, 1. Juli 2019

Presidenti Ilir Meta me anë të një postimi në Facebook ka publikuar një video ku shihet votim familjar.
‘Përsa i takon tejkalimeve të planit në votimet socialiste, asnjë surprizë nuk kisha.
Tani me duhet të “shpik” një dekoratë të re, që besoj me ndihmën e Kuvendit socialist do miratohet, atë të “Heroit të votave socialiste”.’- shkruan Presidenti Meta.

Postimi i plotë në Facebook:

Kliko per me shume info

Urime të gjithë qytetarëve që dje iu larguan konfrontimit dhe dhunës duke respektuar në mënyrë qytetare njëri-tjetrin, pavarësisht nga qëndrimi ndaj votimeve socialiste të thirrura nga kryeministri Rama.

Shqipëria shpëtoi nga kurthi i përplasjes civile, ndaj i falënderoj nga zemra të gjithë shqiptarët që nuk ranë viktimë e retorikës konfrontuese të liderëve të papërgjegjshëm, që përmes nxitjes së dhunës duan të fshehin skandalet dhe llogaridhënien e tyre.

Përsa i takon tejkalimeve të planit në votimet socialiste, asnjë surprizë nuk kisha.
Tani me duhet të “shpik” një dekoratë të re, që besoj me ndihmën e Kuvendit socialist do miratohet, atë të “Heroit të votave socialiste”.

Për të shijuar rikthimin e kohës së votimeve kolektive, ju ftoj të ndiqni edhe këtë video

loading...

1 COMMENT

 1. Ka dy versione:
  Komisionere te infiltruar te LSI e kane sajuar qellimisht.
  Veprime komisioneresh te trashe e pa trajnuar.
  Gjithsesi duhet prokuroria te hetoje dhe denoje aktoret apo autoret rendshem, duke bere qe ata dhe soji e sorollopi tyre politik te mos u shkoje mendja me jo ne kete bote por as ne ate bote.
  Dyshoj shume ne faktin qe edhe Meta eshte shnderruar ne presidentin dixhital sikurse miku i tij Berisha qe eshte bere qytetari dixhital.
  Ne ka bythe drejtesia te veproje ashper ndaj kujdo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here