VIP

Fifi ndryshon totalisht look, ja si duket

Fifi është një nga figurat e njohura të ekranit, e cila ka zgjedhur të eksperimentojë shpesh me look-un e saj.

Këngëtarja herë pas here bën ndryshime drastike,  por prej disa kohësh i kishte qëndruar besnike ngjyrës së zezë, aq sa menduam se nuk do i ndryshonte ndonjëherë.

Por një foto e fundit e këngëtares na ka habitur të gjithëve. Pak minuta më parë Fifi ka publikuar në Instagram një foto ku tregon se është kthyer në bjonde dhe nuk mund të dukej më bukur se kaq.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close