VIP

Aktori shumë i pëlqyer turk vjen në Kosovë

Aktori shumë i pëlqyer turk Erkan Pettekaya është bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërmjet disa roleve shumë të suksesshme.

Ai i cili bëri më shumë bujë ishte roli i ‘Xhihanit’ në serialin “Fate të kryqëzuara’

Image result for Erkan Petekkaya xhihan

Pas transmetimit të këtij seriali, numri i fansave shqiptarë të Erkanit u shtua shumë dhe të gjithë ata që dëshirojnë ta takojnë do të kenë mundësinë e artë.

“Prive” ka zbuluar se aktori turk së fundmi do të jetë në Kosovë si i ftuar special në emisionit “Qejfi më i madh se Stambolli”.

Emisioni do të nisë transmetimin e tij këtë të premte dhe mësohet se Erkan do të qëndrojë tek një nga hotelet e kryeqytetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close