VIP

Merr 7 mijë euro në muaj? Blendi Fevziu e ka një përgjigje

Blendi Fevziu është një prej gazetarëve dhe moderatorëve më të ndjekur shqiptarë!

Në korrik të 2018-s ai vendosi që të qëndrojë në “Tv Klan” edhe për 5 vite të tjera dhe refuzoi ofertën e majme të televizionit kundërshtar “Top Channel”.

Nuk e dimë se çfarë page iu ofrua Fevziut, por ai tha se u tundua.

“Ishte një vendim personal. E kam thënë që oferta ishte një tundim shumë i madh, por pata edhe një detyrim moral. Ajo që kisha menduar ishte një ikje me mirëkuptim, që nuk ndodhi”, tha Fevziu.

Por sa paguhet gazetari i njohur shqiptar?

Këtë të enjte ai do të na e tregojë në emisionin “3shat”, ku moderatorja Bora Zemani do t’i bëjë pyetjen 1 milion dollarëshe për pagën.

Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj Blendi Fevziu?

Me sa pamë në spotin e publikuar dje mbrëma, Blendi buzëqeshi kur iu bë kjo pyetje!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close