Politika

Rudina Hajdari nxjerr emrat e “godet” politikanët, kanë 30 vite në pushtet…

Deputetja Rudina Hajdari vazhdon sulmet ndaj gjithë kësaj klase politike, e cila qeveris vendin që prej rreth 30 vitesh.

Ditën e sotme, deputetja Hajdari ka publikuar me emra në “Facebook” vjetërsinë e angazhimit të klasës politike post-komuniste.

Hajdari rendit politikanët që në vitin 1991 e deri në vitin 2009, shumica e të cilëve vazhdojnë të mbajnë postet politike.

E revoltuar nga kjo situatë, deputetja duket se ka mbetur pa fjalë, por e shoqëron foto-mesazhin e saj vetëm me një “No comment!”.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close