Rriten temperaturat, afrohet shiu

Kliko per me shume info

12 korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës , ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga rreshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qëndrore. 

Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8 m/sek në bregdet.

Kliko per me shume info

Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të  vijonë me rritje.
Temperaturat min dhe max: 
Zonat  malore   15/28°C 

Zonat e  ulëta  16/32°C

Zonat  bregdetare 20/31°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here