Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E FUNDIT/ Shpërthim në zonën e ish-Bllokut, ka të lënduar

0

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar pak minuta më parë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Dyshohet se ka shpërthyer një bombul gazi pranë një biznesi kreperie, dhe nga ngjarja dy persona kanë mbetur të lënduar.

Mesohet se të plagosurit janë pronarët e kreperisë.

Ka shumë dëme materiale në biznesin ku ka ndodhur shpërthimi, ndërsa ngjitur me të ndodhet dhe një pikë e këmbimit valuator. Në vendngjarje ka mbërritur dhe drejtori i Policisë së Tiranës, dhe efektivë të shumtë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.